Yesil Science
Yesil Science
Logo v3 PNG

Mandarin®

AI and AR Supported
Well-Being App

Well-being mobile app that analyzes users health behaviors with artificial intelligence (AI) and displays their health status and recommendations through augmented reality (AR). 

Mandarin mobil uygulaması ile yapay zekası (AI) sayesinde sağlık analizlerinizi doğru ve hızlıca saptarken, artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisi sayesinde size organlarınızın skorlarını görsel ve 3 boyutlu olarak inceleme fırsatı sunuyoruz.

Nasıl çalışır ?

Mandarin uygulamasını indirip kendinize bir hesap açtıktan sonra size soracağımız genel sağlık sorularını cevaplamanızı isteyeceğiz. Bu sorulara göre size organlarınızın durumu hakkında bilgi vereceğiz, organlarınızın skor durumlarını belirleyeceğiz ve size görsel simülasyonlar sunacağız. İleriki seviyelerde, başlamak istediğiniz yaşam hedeflerinize uygun modüller seçip, sağlık kontrollerinizi uygulamamız üzerinden kolayca takip edebileceksiniz.

Kişiye özel analiz

Kişiye özel analizler sunarak sağlık davranışları hakkında daha etkili analiz ve öneriler sunuyoruz.

Yapay Zeka destekli

Geliştirmiş olduğumuz AI yazılımımız sayesinde sağlık analizlerini çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Artırılmış Gerçeklik

AR altyapısıyla kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz organ simülasyonları sayesinde kişi analiz sonuçlarını çok daha gerçekçi bir şekilde kavrama fırsatı buluyor.

Zengin Özellikler

Farklı uygulamalar indirmenize gerek kalmadan sadece Mandarin ile bir çok sağlık davranışınızı takip edebilirsiniz.

Neden Mandarin ?

Her gün bir yenisi eklenen app imparatorluğunda bizim diğer uygulamalardan ayrılan yönlerimizden bazıları şöyle; 

  1. Kişiye özel analizler sunarak genel önerilerdense kişiyi gerçekten ihtiyacı olan çözümlerle buluşturmayı amaçlıyoruz.
  2. Geliştirmiş olduğumuz AI teknolojisi sayesinde sağlık analizlerini çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
  3. AR altyapısıyla kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz organ simülasyonları sayesinde kişi analiz sonuçlarını diğer uygulamalardan çok daha gerçekçi bir şekilde kavrama fırsatı buluyor. 
  4. Size vücudunuzun toplu pre-check-up’ını farklı uygulamalar indirmenize gerek kalmadan sadece Mandarin (yani tek uygulamadan) uygulamasından kontrol edebilme şansı sunuyoruz.